Affiliate Day by Money Group

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-03-18 09:03 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Nowe możliwości zarabiania w internecie, tajniki sprzedaży za pomocą sieci partnerskich i perspektywy wykorzystanie mobile i mediów społecznościowych w e-biznesie - to kluczowe wątki Affiliate Day by Money Group. Kongres odbędzie się  3 kwietnia na Stadionie Wrocław. 

Affiliate Day to wydarzenie bez precedensu w historii polskiego e-biznesu. Pretekstem do spotkania są 10. urodziny Money2Money, jednego z pionierów wśród programów partnerskich w polskim internecie. Kanały te, to jedne z wielu opcji zarabiania w sieci praktycznie dla każdego - od blogera po wydawcę serwisu. Sprawdzają się również w pozyskiwaniu nowych użytkowników.

O potencjale programów partnerskich najlepiej świadczy dziesięć lat istnienia na rynku Money2Money, należącego do Money Group.
- Od marca 2004 roku, kiedy to pierwszym dwóm uczestnikom udało się sprzedać pierwszych czternaście produktów, program osiągnął dziś liczbę prawie 500 zaangażowanych w niego właścicieli stron internetowych.  Średnio, co dwie minuty pośredniczą oni w sprzedaży produktu lub usługi – mówi Aleksander Kusz, prezes zarządu Money Group.

Sieci afiliacyjne, a tak fachowo nazywa się programy partnerskie są obecnie jednym z najpopularniejszych narzędzi umożliwiających internaucie zarabianie w sieci.
– Program pracuje nie tylko na rachunek Money Group, ale też działa w interesie partnerów – mówi Aleksander Kusz – Dowód? Rekordowa prowizja dla jednego z partnerów, jaką wypłaciliśmy w jednym z miesięcy w 2013 roku wynosiła ponad 110 tys. zł.

W kongresie w stolicy Dolnego Śląska weźmie udział kilkuset ekspertów zarabiających w sieci.

Affiliate Day by Money Group to wykłady, prezentacje, skuteczne porady z pierwszej ręki i wiele atrakcji towarzyszących. Od Cezarego Lecha z MaxROY.com uczestnicy dowiedzą się, jak osiągnąć mistrzostwo w zdobywaniu nowych klientów dzięki skutecznemu pozycjonowaniu się w sieci. W bloku poświęconym mobile Karolina Kobiela z Amrest wskaże, jak najlepiej wykorzystać mobile w e-biznesie, a w części o mediach społecznościowych Grzegorz Berezowski z CheeseCat przybliży metody poszukiwania  leadów w social media.

Udział w Affiliate Day by Money Group  jest bezpłatny. Pełna agenda kongresu oraz rejestracja dostępne są na: www.money2money.com.pl/affiliateday. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 marca.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama