EKOISTKI – akademia kobiet w Wałbrzychu

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-03-24 12:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
EKOISTKI – akademia kobiet w Wałbrzychu - mat. prasowe
mat. prasowe

Gościem specjalnym, będzie Jacek Bożek, prezes Klubu Gaja, który od 25 lat prowadzi skuteczne działania proekologiczne na terenie całej Polski. Tym razem będzie o ogólnopolskiej akcji – Zaadoptuj rzekę!, ale nie tylko. Niezwykły mówca, przyjaciel zwierząt oraz zwolennik zdrowego stylu życiu.

Wśród gości akademii także Jagna Marczułajtis, snowbordzistka, a obecnie posłanka, która opowie o swojej karierze sportowej, wyrzeczeniach z tym związanych i roli kobiet w polityce.

Poza tym, panie dowiedzą się czy eko biznes może być intratny i przynosić dochody? Odpowiadając na to pytanie, zahaczymy o przedsiębiorczość, a to dzięki wykładowi Remigiusza Lewickiego, z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Czy kobiety potrafią i chcą oszczędzać? Do finansowego quizu zaprosi uczestniczki Bank BGŻ
Skoro o zdrowym stylu życiu będzie mowa, nie zabraknie tematu, szczególnie kobietom bliskiego. Ile witamin jest w owocach z marketu? Na to pytanie odpowie dr Bogusław Bałuka, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Zdrowia WWSZiP. Pozostając przy jedzeniu, zaprosimy panie do warsztatów kulinarnych, poprowadzonych przez zawodowych kucharzy.

Akademia to także czas, kiedy Kobiecanki nagrodzą EKOISTE/KĘ roku 2014 – osobę, która wyróżnia się szczególną aktywnością w dziedzinie ekologii. To nie koniec bardzo kobiecych atrakcji, bo tego dnia, będzie można zakupić ekologiczne produkty, m.in. wyroby regionalne, kosmetyki i odzież z lnu.
Drogie Ekoistki i Ekoiści zapraszamy serdecznie do udziału w akademii na zielono! Uwaga! Kto przybędzie w tym dniu w zielonym obuwiu – otrzyma nagrodę! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zapisz się i uczestnik bezpłatnie - wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie kobiecanki.pl / http://www.kobiecanki.pl/ekoistki-29-iii-2014,  aby być wpisanym na listę gości.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.