Siedem lokat medalowych wrocławskich lekkoatletów

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-06-08 10:55 | Zmodyfikowano: 2014-06-08 10:56

Podczas lekkoatletycznych zmagań w Szczecinie najbliżej zwycięstwa byli czołowi zawodnicy AZS AWF - Justyna Kasprzycka i Robert Sobera. Wrocławska rekordzistka Polski w skoku wzwyż przegrała tylko ze swoją najgroźniejszą konkurentką Kamilą Lićwinko. Obie panie pokonały wysokość 1,95 cm. Trzecie miejsce zajęła kolejna z reprezentantek wrocławskiego klubu Urszula Gardzielewska.

W podobnych okolicznościach drugą lokatę na podium wywalczył Robert Sobera. Wrocławski tyczkarz uzyskał w konkursie 5,60 cm. Potrzebował jednak na to więcej prób niż zwycięzca Piotr Lisek, który zakończył zawody z podobnym rezultatem.

Trzecie miejsca w Szczecinie zajęli sprinterzy Weronika Wedler i Robert Kubaczyk, a także Patryk Bachar w biegu na 110 m ppł. oraz Rafał Omelko na 400 m.