Nasi radiowcy walczą o tytuł Pogoria Radio Cup 2014

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-07-01 16:41 | Zmodyfikowano: 2014-07-01 16:44
A|A|A

radio.katowice.pl

W tym roku rywalizacja przeniosła się do Dąbrowy Górniczej. Po pierwszym dniu zawodów nasi radiowcy zajmują czwarte miejsce.

Aktualni wicemistrzowie Polski nie rozpoczęli tego turnieju najlepiej. W pierwszym spotkaniu musieli uznać wyższość kolegów z Radia Łódź, którzy wygrali 2:0. Później było już zdecydowanie lepiej. W kolejnym spotkaniu z Radiem Opole padł remis 1:1. Naszej reprezentacji udało się przełamać strzelecką niemoc, już na początku spotkania bramkę zdobył Gregor Niegowski. Podwyższyć niestety się nie udało, a w końcówce meczu odpowiedzieli rywale. Zawodnik z Opola zdecydował się na odważną próbę strzału z dystansu. Kozłująca piłka podskoczyła nad interweniującym Piotrem Pietraszkiem, nie dając mu żadnych szans na skuteczną interwencje.

W ostatnim wtorkowym spotkaniu emocji już nie było. Radio Katowice zagrało bardzo dobrze w obronie, nie dając wielu szans naszym napastnikom na strzelenie gola. Bramki nie padły i po raz pierwszy w historii tych rozgrywek, mecz z udziałem Radia Wrocław zakończył się bezbramkowym remisem.

Obecnie nasi radiowcy zajmują czwarte miejsce. Do prowadzącego Radia Łódź dzielą ich 4 punkty. W środę będzie okazja do odwrócenia karty, rozegrana zostanie runda rewanżowa. 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama