Wycieczki w Karkonoszach i to za darmo (ZOBACZ)

Piotr Słowiński | Utworzono: 2014-07-06 10:54 | Zmodyfikowano: 2014-07-06 10:59
A|A|A

archiwum prw.pl

Kto spędza wakacje w Karkonoszach nie będzie się nudził. W Szklarskiej Porębie organizowane są bezpłatne wycieczki w poszukiwaniu tajemnic Ducha Gór, w Karkonoskim Parku Narodowym. Wyprawy geologiczne z młotkiem, wyprawy dla najmłodszych, którzy ledwie wystają z karkonoskiej trawy, czy dla pasjonatów. Moc atrakcji to nie tylko weekendy, bo zajęcia są organizowane również w wakacyjne środy i soboty.

W tym roku ruszają też kolejne działania, które jak mówi Michał Makowski, mają identyczny skrót jak sam Karkonoski Park Narodowy:

Już 9 lipca zaplanowana jest wyprawa w poszukiwaniu porostów, która wyruszy z centrum informacyjnego KPN w Karpaczu.

Szczególnie atrakcyjne będą dla najmłodszych, choćby zaplanowana na 30 lipca nocna wyprawa w poszukiwaniu nietoperzy:

Tematy wycieczek i miejsca, skąd się zaczynają można znaleźć na stronie internetowej Karkonoskiego Parku Narodowego.

Z powodu tych imprez, które będą się odbywały w piątki, soboty i niedziele Domek Myśliwski w kotle Małego Stawu przez wakacje będzie czynny tylko w weekendy.

Trzeba jednak uważać na oszustów. KPN przestrzega, że w pobliżu wodospadu Szklarki nieznani sprawcy sprzedawali fałszywe bilety wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego. W specjalnym komunikacie pracownicy parku przypominają, że bilety są ważne tylko z paragonem potwierdzającym uiszczenie opłaty.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama