Żużlowe emocje we Wrocławiu: Sparta podejmie Unibax

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-08-24 09:37 | Zmodyfikowano: 2014-08-24 09:38
A|A|A

Najważniejszym pytaniem we Wrocławiu jest  stan zdrowia Taia Woffindena. Zagraniczny lider Betardu Sparty miał groźny upadek w sobotnim meczu angielskiej Elite League. Występ Brytyjczyka w dzisiejszym spotkaniu z toruńskimi Aniołami wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania.

Z Woffindenem, czy bez, podopiecznych Piotra Barona i tak czeka niezwykle trudne zadanie. Kadrowo zespół z grodu Kopernika prezentuje się bardzo okazale. Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow, Australijczycy Holder i Ward, Adrian Miedziński oraz solidni juniorzy Przedpełski i Fajfer, gdyby nie 8 punktów karnych na starcie tegorocznych rozgrywek, nie musieliby z pewnością martwić się teraz o awans do fazy play-off ekstraligi.

Wrocławianie szans na udział w czołowej czwórce rozgrywek już nie mają. Podopiecznym Piotra Barona wygrana z Unibaksem zagwarantuje natomiast niemal pewne miejsce 5-6, które uchroni ich od ewentualnych baraży o pozostanie w ekstralidze.

Szkoleniowiec Sparty zamierza dziś dać szansę Zbigniewowi Sucheckiemu, który zastąpi Troya Batchelora. Goście na dzisiejszy mecz awizują swój najmocniejszy skład. W pierwszym spotkaniu, w Toruniu Anioły wygrały 60:30.

Awizowane składy:

Unibax Toruń
1. Chris Holder
2. Darcy Ward
3. Adrian Miedziński
4. Tomasz Gollob
5. Emil Sajfutdinow
6. Paweł Przedpełski
7. Oskar Fajfer

Betard Sparta Wrocław
9. Tai Woffinden
10. Zbigniew Suchecki
11. Maciej Janowski
12. Tomasz Jędrzejak
13. Jurica Pavlic
14. Patryk Malitowski
15. Patryk Dolny

Początek meczu: godz. 16:30 (prezentacja o godz. 16.15).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama