Pożegnaj wakacje z piłkarskim Śląskiem Wrocław

Michał Hamburger/Śląsk Wrocław | Utworzono: 2014-08-28 18:15 | Zmodyfikowano: 2014-08-28 18:16
A|A|A

We wspólnej zabawie będą mogli wziąć udział wszyscy kibice, którzy w sobotę pojawią się na meczu Śląska z Górnikiem. Na okalającej stadion esplanadzie na wysokości Sektora Rodzinnego, pomiędzy trybunami A i D, wspólnie z akcją kolorujeMY przygotowanych zostanie masa atrakcji. Będą skakańce-dmuchańce dla najmłodszych kibiców, zjeżdżalnie, specjalny tor przeszkód oraz zamek dmuchany wraz z suchym basenem. Skorzystać z tych wszystkich urządzeń można będzie za symboliczne 2 zł. Cały dochód zostanie przekazany na remont Domów Dziecka.

To jednak nie wszystko. Na esplanadzie dzieci pod opieką doświadczonych fachowców wezmą udział w zajęciach artystycznych, w trakcie których stworzą specjalną oprawę meczową, która zostanie zaprezentowana na Sektorze Rodzinnym. W sobotę nie zabraknie również tradycyjnych atrakcji, z których znany jest Sektor Rodzinny. Dzieci będą mogły pomalować twarze w zielono-biało-czerwone barwy, zrobić sobie zmywalne tatuaże, spotkać się z Orłem Ślązakiem oraz maskotkami z ulubionych bajek, które będą rozdawały słodycze. Jak zwykle do dyspozycji najmłodszych będą zawodnicy Śląska, którzy tego dnia nie znajdą się w meczowej kadrze. Piłkarze rozdadzą autografy oraz będą robili sobie wspólne zdjęcia z kibicami, które będzie można od ręki wydrukować dzięki Cykbudce.

Pożegnanie z wakacjami będzie jednocześnie przygotowywaniem się do nowego roku szkolnego. Z tej okazji przygotowany zostanie również kiermasz, podczas którego będzie można kupić plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, plany lekcji i inne przybory szkolne w klubowych barwach.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama