Błach i Ozdoba z Wrocławia bez medali mistrzostw świata

Michał Hamburger | Utworzono: 2014-08-28 20:29 | Zmodyfikowano: 2014-08-28 20:29
A|A|A

W walkach finałowych Agbegnenou pokonała przez ippon broniącą tytułu Izraelkę Yarden Gerbi, a Czrikiszwili wygrał (waza-ari) z Kanadyjczykiem Antoine Valois-Fortierem. Startujący dziś zawodnicy wrocławskich klubów spisali nieco poniżej oczekiwań. 30-letni Błach, reprezentujący Śląsk, rozpoczął turniej od zwycięstwa w 23 sekundy nad Filipińczykiem Kodo Nakano. W drugiej rundzie wygrał także przez ippon z Austriakiem Marcelem Ottem. W pojedynku, którego stawką był awans do ćwierćfinału, uległ jednak na waza-ari rozstawionemu z numerem trzecim Brazylijczykowi Victorowi Penalberowi.

Z kolei 26-letnia Ozdoba, zawodniczka AZS AWF, brązowa medalistka kwietniowych ME, w pierwszej rundzie miała tzw. wolny los, zaś w kolejnej przegrała na waza-ari z Brazylijką Marianą Silvą.

kobiety - 63 kg: 1. Clarisse Agbegnenou (Francja) 2. Yarden Gerbi (Izrael) 3. Tina Trstenjak (Słowenia) i Miku Tashiro (Japonia);

mężczyźni - 81 kg: 1. Awtandil Czrikiszwili (Gruzja) 2. Antoine Valois-Fortier (Kanada) 3. Iwan Nifontow (Rosja) i Loic Pietri (Francja).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama