Poznaliśmy najlepsze blogi Dolnoślązaków

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-09-01 15:12 | Zmodyfikowano: 2014-09-01 15:13
A|A|A

W kategorii „rodzina” zwyciężył blog www.bobobebe.pl, na którym Iza Kwiatkowska opisuje życie swojej rodziny, ocenia produkty dla dzieci i zdaje relacje z podróży. Z kolei w kategorii „moda i uroda” wygrał www.balakier-style.pl, którego autorka – Krystyna Bałakier – jest stylistką i pokazuje swoim rówieśniczkom (kobietom 50+), jak ubierać się nowocześnie, a także odpowiednio do swojej figury. Natomiast blog www.simplyhomeabout.blogspot.com zwyciężył w kategorii „dom i wnętrza”. Autorka, Magdalena Szulc, która jest architektką wnętrz opisuje i pokazuje, jak kreuje przestrzeń w swoim nowo zakupionym domu.

W kategorii „Wroclove” zwyciężył www.emite.wordpress.com, na którym Adam Antończak w subiektywny sposób zdaje m.in. relacje z kulturalnych i społecznych wydarzeń dziejących się we Wrocławiu i okolicach. Z kolei w kategorii „lifestyle i pasje”, do której w tegorocznej edycji „Blog Day” zgłosiło się najwięcej blogerów, zwyciężyła strona www.zapetlone.pl. Autorka, Kasia Kowalska, w której życiu muzyka zajmuje szczególne miejsce, selekcjonuje i wrzuca na stronę ulubione utwory – większość z nich trudno usłyszeć w radiu.

W głosowaniu internautów na ulubiony blog I miejsce przypadło www.odd.wroclaw.pl. Autorzy bloga, fotografowie Magdalena Lasota i Sławomir Okrzesik patrzą na ludzi związanych z miastem przez obiektyw, uwzględniając ich doświadczenia i pasje, a zdjęcia zrobione w ramach inicjatywy „ODDycham WROCławiem” publikują na blogu.

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób. Wśród nich byli uczestnicy konkursu, ich znajomi oraz członkowie rodziny. Podczas finału każdy autor zwycięskiego bloga otrzymał pamiątkową statuetkę oraz bon zakupowy ufundowany przez CHR Pasaż Grunwaldzki, organizatora wydarzenia.

Termin wydarzenia nie był przypadkowy. Ostatni dzień wakacji został okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Bloga i Blogera. Tegoroczna edycja była wyjątkowa – zgłosiła się do niej rekordowa liczba 144 blogów.


Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego:
www.facebook.com/BlogDayWroclaw
www.facebook.com/PasazGrunwaldzki

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Reklama