Zbuduj swoją markę na jesień!

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-09-10 12:29
A|A|A

Jak sprzedać popielniczki na e-Bay-u, wynegocjować podwyżkę u szefa, być skutecznym menedżerem i stworzyć unikalny business look? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz 20 września w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na bezpłatnych warsztatach i wykładach. Wśród prelegentów są m.in. Paweł Tkaczyk, znany wrocławski budowniczy silnych marek oraz styliści – Magdalena Rajchelt i Rafał Solski.

– Zwrot z inwestycji (Return On Investment, ROI) jest jednym z podstawowych mierników skuteczności managera. Tradycyjnie przyjęło się, że ROI oznacza biznesową sprawność i płynność w umiejętnościach analitycznych. Ale zapomina się często o humanistycznej stronie biznesu. Rob Walker, dziennikarz „New York Timesa” i Josh Glenn, autor bestsellerowej książki „Taking Things Seriously” kupili na pchlich targach bibeloty i śmieci – cena zakupu jednego towaru oscylowała w granicach 1,25 dolara. Następnie zrobili z nimi coś, co przyniosło im… 3.200 procent zysku w przeciągu kilku dni. Co zrobili? O tej i o innych fascynujących umiejętnościach menadżera XXI wieku opowiem w czasie mojego wykładu – zapowiada Paweł Tkaczyk.

Cykl warsztatów rozpocznie się 20 września (sobota) o godz. 9.oo w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31. Wśród zaplanowanych tematów są m.in: „Efektywna współpraca w zespołach międzykulturowych, czyli jak pracować, żeby nie zwariować”, „Niech mnie ktoś zabierze z tej planety! O świecie współczesnej logistyki”, „Będzie padać czy nie? – trochę przewrotnie o chmurze IT” i „Liczysz na OFE i ZUS? Licz na siebie!”.

– Tematyka zajęć jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie interesujący obszar. To już piąte spotkanie z praktykami WSB i z każdym rokiem obserwujemy wzrost liczby uczestników – podkreśla Iwona Kasprzyszak, dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB we Wrocławiu.

Warsztaty Forum Praktyki Gospodarczej to także dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poszerzenia horyzontów myślowych. Otwarte zajęcia są też próbką zajęć na studiach podyplomowych.

WSB przygotowała ponadto dodatkowe atrakcje m.in. loterię wizytówkową i networking. Forum potrwa do 14.00. Aby wziąć udział w zajęciach i posmakować praktyki biznesu, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama