W Karkonoszach sypnęło (Zobacz)

Piotr Słowiński | Utworzono: 2009-10-13 16:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Piotr Słowiński

Średnia prędkość wyniesie od 25 do 35 km/h, w porywach od 70 do 80 km/h.

14 października nastąpi dalszy wzrost prędkości wiatru: średnia prędkość wyniesie od 35 do 50 km/h, w porywach od 85 do 100 km/h.

W nocy z 14 na 15 października prędkość wiatru stopniowo będzie słabła i średnia prędkość wyniesie od 40 do 25 km/h, w porywach od 85 do 70 km/h.

Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, powyżej 400 m npm - śniegu. Przewidywana wysokość opadów: od 20 do 40 mm, lokalnie 50 mm. Na obszarach powyżej 400 m npm przyrost pokrywy śnieżnej od 5 do 10 cm, miejscami 20 cm.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kick
2009-10-15 07:41:33
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moim zdaniem komentować można wszystko. Tylko czytać nie trzeba wszystkich komentarzy. Nie jest to przytyk do kogokolwiek, a raczej uwaga ogólna :)
~Geograf Bawarski
2009-10-14 19:39:01
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy to pan jacek z łodzi z manufaktury? Ja tu nie komentuję pana Słowińskiego, tylko brak precyzji, do której jestem tak cholernie przyzwyczajony. :) A poza tym za dużo czytałem hrabiego Monte Christo... trudno się mówi.
~jacek
2009-10-14 17:32:51
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Rewolucję społeczną? W tym kraju potrzebna jest rewolucja. Ale taka która uświadomi ludziom, że LEPIEJ NIE KOMENTOWAĆ JEŻELI NIE POTRAFI SIĘ (lub nie chce) ZROBIĆ CZEGOŚ LEPIEJ NIŻ OSOBA, KTÓRĄ SIĘ KOMENTUJE.
~Geograf Bawarski
2009-10-14 10:53:49
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wolę się powyzywać i zrobić małą rewolucję społeczną;) outpace sb'
~kick
2009-10-13 22:18:39
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zamiast tak się wyżywać, niech Pan panie Bawarski machnie jakaś swoją prognozę
~Geograf Bawarski
2009-10-13 21:38:48
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
a poza tym znalazłem dla Pana niszę, może Pan tak jak Kret w telewizji być ekspertem od załamań pogodowych i innych takich zjawisk atmosferycznych. To jest to!!!
~Geograf Bawarski
2009-10-13 21:37:25
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: -1
A skąd wiadomo, że północnego? Czy Pan pytał meteorologa? Ja optuję, jako prymus z geografii, że to wiatr północno- zachodni, jak już, a raczej nawet bardziej zachodni, jak nie całkiem zachodni:). Miłego wieczoru:).