O punkty w ekstraklasie piłkarek ręcznych

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-11-12 06:31

Zespół KGHM Metraco Zagłębia Lubin będzie podejmował od 18.30 Start Elbląg. W drużynie Bożeny Karkut brakuje kilku podstawowych zawodniczek, stąd też wicemistrzynie Polski mają za sobą słabszą inaugurację sezonu.

W grze drużyny widać nieobecność Karoliny Semeniuk - Olchawy i Anny Pałgan. Mimo to szczypiornistki z Lubina będą chciały się zrehabilitować przed własną publicznością. Start, podobnie jak Zagłębie, zgromadził w tym sezonie 9 punktów w jedenastu meczach, ale dziś to jednak gospodynie są faworytkami. Początek spotkania w Lubinie o 18.30.

 

Dużo trudniejsze zadanie czeka piłkarki ręczne KPRu Jelenia Góra, które zagrają na wyjeździe z bardzo dobrze spisującym się w rozgrywkach zespołem Vistalu Gdynia. Vistal w tym sezonie przegrał tylko raz, niespodziewanie ulegając w Chorzowie Ruchowi i jest wiceliderem tabeli.

KPR chcąc zdobyć choćby punkt musiałby wznieść się na wyżyny swoich możliwości - tak jak w zremisowanych meczach z Zagłębiem i Pogonią Szczecin a dodatkowo liczyć na słabszą dyspozycję rywalek. Początek spotkania w Gdyni o 17.30.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.