Puchar Grupy Azoty w Szklarskiej Porębie

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-01-23 12:42
A|A|A

fot. materiały organizatora

Puchar Grupy Azoty już w najbliższy weekend zawita do Szklarskiej Poręby. Piąte i szóste zawody tegorocznego cyklu odbędą się na najsłynniejszych trasach w Polsce - na Polanie Jakuszyckiej.

W piątek 23 stycznia odbędą się biegi stylem klasycznym na dystansach od 2 km (najmłodsi) do 10 km (najstarsi). Sobota 24 stycznia upłynie natomiast pod znakiem stylu dowolnego. Tym razem będą to bardzo widowiskowe biegi ze startu wspólnego, rozgrywane po raz pierwszy w tym sezonie. Początek zawodów zarówno w piątek jak i w sobotę o 10:00.

Po czterech startach na czele klasyfikacji generalnych pozostają: Agata Warło i Wojciech Fojcik (oboje NKS Trójwieś Beskidzka) - w grupach juniorskich B. Wśród juniorek C na prowadzenie wysunęła się Natalia Sewastynowicz (MKS Istebna) , a wśród chłopców – Marek Welusz (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) i Marek Welusz (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk). W kategoriach juniorek i juniorów D na czele stawek umocnili się reprezentanci MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski - Monika Skinder i Dawid Ciećko. Najmłoszymi liderami są: Karina Probola (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski) i Jan Zawada (MKS Istebna). W klasyfikacji klubowej prowadzi MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama