Najlepsza rozgrywająca ekstraklasy zagra w Ślęzie

Piotr Pietraszek/mat. prasowe | Utworzono: 2015-05-11 20:27 | Zmodyfikowano: 2015-05-11 20:31

We wrocławskim klubie 28-letnia rozgrywająca ze Stanów Zjednoczonych grać będzie co najmniej przez jeden sezon.

W latach 2010-2013 Zoll była zawodniczką CCC Polkowice. Z tym klubem zdobyła dwa srebrne i złoty medal mistrzostw Polski. Ostatnie dwa sezony spędziła w AZS Gorzów Wlkp. W poprzednich rozgrywkach Zoll zajęła drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych koszykarek (średnia 19,6 pkt/mecz) i zwyciężyła w rankingu najlepszych podających rozgrywek (śr. 8,4 asysty na spotkanie).

Zoll grała również w rumuńskim zespole Sepsi B.C. i tureckim Botas Spor. Z tymi klubami występowała w Pucharze Europy i w obu przypadkach także zdobywała tytuł najlepszej rozgrywającej.

- Jestem podekscytowana na myśl o nowym sezonie w Polsce. Zwłaszcza, że będę grać w nowym klubie, który pragnie sukcesów. Wiem, że Ślęza dopiero rok temu wróciła do ekstraklasy. Wierzę jednak, że klub ma możliwości, aby stać się jednym z największych w lidze. Z dobrym zarządzaniem, dobrymi trenerami i odpowiednimi zawodniczkami, które chcą codziennie pracować na sto procent, klub będzie odnosił sukcesy. - mówi Sharnee Zoll w pierwszym wywiadzie, udzielonym oficjalnej stronie klubowej Ślęzy.

Wcześniej wrocławski klub przedłużył kontrakty z dwoma swoimi zawodniczkami: Agnieszką Śnieżek i Dorotą Mistygacz.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.