Czas na wielkie święto, czyli Rodzinne Igrzyska na Orlikach

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-06-19 05:30 | Zmodyfikowano: 2015-06-19 05:31

Przygotowania zakończone - teraz czas na świętowanie. Na wielu obiektach sportowych w naszym kraju już w niedzielę rozegrane zostaną "Rodzinne Igrzyska na Orlikach". Impreza potrwa od 15 do 18 i każdy znajdzie na niej coś dla siebie - przekonują dolnośląscy animatorzy Orlików - Hanna Lubińska z Boguszowa Gorc, Jakub Zmyślony z Sycowa, Maciej Woźniak z Piławy Górnej i Grzegorz Marzec z Ujeźdźca Wielkiego.

POSŁUCHAJ:

Wiek ani płeć nie mają znaczenia, liczą się tylko chęci. Bo dobra zabawa jest gwarantowana. Animatorzy na poszczególnych Orlikach przygotowali wiele ciekawych zadań i konkurencji, z którymi będzie mógł zmierzyć się każdy. To znakomita integracja rodzin, a Orliki po raz kolejny spełnią swoje znaczenie w integrowaniu społeczeństwa.

Pełną listę obiektów, na których rozegrane zostaną Rodzinne Igrzyska na Orlikach można znaleźć na stronie internetowej naszorlik.pl.

O Orlikach - miejscach tętniących życiem przeczytasz i posłuchasz TUTAJ

O animatorach Orlika - ich roli i zadaniach przeczytasz i posłuchasz TUTAJ

O tym, że Orliki to miejsca nie tylko dla chłopców przeczytasz i posłuchasz TUTAJ

O roli Orlików w kształtowaniu zdrowego społeczeństwa przeczytasz i posłuchasz TUTAJ

RODZINNE IGRZYSKA NA ORLIKACH

Zakładając, że wspólne wydarzenie będzie mieć miejsce na ponad 600 z 2604 Orlików w naszym kraju, a na każdym z nich pojawi się 100 uczestników, będzie to większe wydarzenie, niż największe imprezy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek Igrzysk w niedzielę o godzinie 15. Wspólna rodzinna, sportowa zabawa potrwa do 18. Zakres dyscyplin będzie dostosowany do poszczególnych Orlików. Nie zabraknie skoków na skakance, gry w klasy, gry w gumę, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz wielu innych gier i zabaw związanych z aktywnością fizyczną.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.