Bieg IT - rozbiegany Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-07-09 16:08
A|A|A

fot. materiały prasowe

Już we wrześniu, we Wrocławiu branża informatyczna spotka się po raz drugi na starcie w jednym wspólnym celu - jak najszybciej pokonać dystans 10 kilometrów.
Nowością II wrocławskiej edycji Biegu IT będzie klasyfikacja drużynowa, podzielona ze względu na uczestnictwo damskich i męskich drużyn biegowych.

Bieg IT odbędzie się 26 września o godzinie 11, we wrocławskim Parku Grabiszyńskim.

Uczestnikiem wydarzenia może być każda osoba, która zawodowo związana jest z branżą IT. Rywalizacja sportowa rozgrywana będzie w dwóch kategoriach: open (osobno K i M) i zespołowej. W konkurencji drużynowej organizator biegu wprowadził rozgraniczenie na żeńskie i męskie zespoły, co zapewne dostarczy jeszcze więcej sportowych emocji. W załogach sportowych będą brane pod uwagę cztery najlepsze wyniki, natomiast grupa może liczyć więcej 

W ramach imprezy firma IT Kontrakt zapewni liczne atrakcje dla startujących, jak i osób towarzyszących. Konwencja sportowego pikniku rodzinnego zachęca do zabrania ze sobą najmłodszych. Biegacze otrzymają atrakcyjne pakiety startowe i będą mieli szanse na wygranie ciekawych nagród, a ich pociechy na zdobycie medalu w Biegu Bajtka.

Zgodnie z przesłaniem pomysłodawcy biegu, firmy IT Kontrakt „Aktywnie po pracy - Efektywnie w pracy”, celem imprezy jest stworzenie okazji do integracji branży IT poprzez aktywność sportową oraz popularyzacja biegania jako odskoczni od korporacyjnej codzienności. Biegowe wyzwanie, sportowe emocje oraz aura pikniku zachęcają, by wziąć udział w tej młodej, niemniej już szeroko lubianej inicjatywie sportowej.


Zapisy na: www.biegit.pl
Start w biegu jest odpłatny:
• do 30.08.2015 – 30 zł
• od 01 do 14.09.15 – 40 zł
• od 15 do 24.09.15 – 50 zł
W dniu biegu opłata startowa nie będzie przyjmowana.
Regulamin biegu dostępny jest na: www.biegit.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama