Karnety na sezon piłki ręcznej w Lubinie

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-07-19 15:17 | Zmodyfikowano: 2015-07-19 15:18
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

W nowym sezonie czekają nas ogromne emocje. Sezon 2015/16 to ponad 30 meczów (zależne od fazy play-off) w Superlidze i Pucharze Polski z udziałem Metraco Zagłębie Lubin oraz MKS Zagłębie Lubin. Obie ekipy rozpoczną sezon meczami na własnym parkiecie – kobiety z KPR Jelenia Góra, natomiast mężczyźni z Pogonią Szczecin.

W najbliższym sezonie kibice Zagłębia będą mogli kupić karnety rodzinne – dla 3 oraz dla 4 osób. Również od nowego sezonu możliwy będzie zakup karnetu na jedną drużynę – kobiet lub mężczyzn, oraz łączony.

Karnety obowiązywać będą na meczach PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn oraz PGNiG Pucharu Polski. Karnety będzie można nabyć w recepcji squasha w hali (czynne codziennie od 10 do 22).

Informacja dla posiadaczy karnetów 2014/15: Jeżeli posiadasz karnet z poprzedniego sezonu masz możliwość rezerwacji swojego miejsca! Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsca w recepcji squasha na hali. Posiadacze karnetów 2014/15 mają taką możliwość od poniedziałku (13 lipca) do końca lipca. Odbiór zarezerwowanych karnetów będzie możliwy od 1 sierpnia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama