SILESIA EQUESTRIAN

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-10 13:46 | Zmodyfikowano: 2015-08-10 13:50
A|A|A

Ostatnie dni tegorocznych wakacji obfitować będą w sportowe emocje. W Jakubowicach na ternie Hotelu Jakubus odbędą się MIĘDZYNARODOWE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY SILESIA EQUESTRIAN. Zorganizowana przez KJ Osadkowski, Hotel Jakubus, Polski Związek Jeździecki i Międzynarodową Federację Jeździecką impreza odbędzie się w dniach 27.08 – 06.09. Program zawodów wypełniony jest pierwszorzędnymi wydarzeniami. Zobaczymy ponad 200 najlepszych koni z kraju i zagranicy. W programie zawodów między innymi:

Finał Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP (transmisja live TVP 1, TVP SPORT – Niedziela godz. 12:55 – 14:00)

European Youngster Cup (U25) 30.08.2015 dla zawodników do 25 roku życia – będący kwalifikacją na prestiżowe zawody CSI **** Salzburg – rozgrywki EY-Cup odbędą się po raz pierwszy w Polsce.
8 konkursów zaliczanych do światowego rankingu Longines Ranking Pula nagród łącznie 250 000 € ( PONAD 1 000 000 pln!!!)

Organizatorzy zawodów zadbali o zróżnicowane atrakcje dla publiczności. Oprócz prestiżowych konkursów 5.09 zobaczyć będzie można POKAZ AKROBATYKI KONNEJ W WYKONANIU GRUPY UKRAINIAN COSSACKS. To jedna z najlepszych grup akrobatycznych w jeździectwie na całym świecie, każdy jej występ jest prawdziwym przeżyciem. Dodatkowo odbędzie się pokaz mody jeździeckiej.MIĘDZYNARODOWE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY SILESIA EQUESTRIAN to nie tylko możliwość obejrzenia wybitnych jeźdźców i przeżycia wielkich emocji sportowych na żywo, ale też sposobność spędzenia niepowtarzalnych chwil w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody.

Więcej szczegółów na www.jakubus.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama