W niedzielę kolejny mecz Śląska II. Przyjedzie Formacja

Michał Hamburger/Śląsk Wrocław | Utworzono: 2015-08-22 08:16
A|A|A

Na starcie sezonu drużyna prowadzona przez Arkadiusza Batora po dwóch ligowych kolejkach ma na koncie 1 punkt wywalczony na inaugurację w starciu z Lechią Dzierżoniów. W drugim meczu rozegranym przed tygodniem rezerwy Śląska Wrocław uległy Foto-Higienie Błyskawicy Gać 0:3 i obecnie plasują się na 14. miejscu w tabeli gr. dolnośląsko-lubuskiej III ligi. Druga drużyna WKS-u czeka na pierwsze zwycięstwo w bieżącej kampanii i liczy, że uda się je zdobyć już w najbliższą niedzielę.

Przed podopiecznymi Arkadiusza Batora jednak niełatwe zadanie. Do Wrocławia przyjeżdża ubiegłoroczny zwycięzca rozgrywek zespół Formacji Port 2000 Mostki. Przed początkiem ligowego grania Portowcy ponownie byli wymieniani w gronie faworytów do włączenie się o awans do II ligi, lecz jak na razie zawodzą. W pierwszym meczu ulegli rezerwom Miedzi Legnica 1:3, a w drugim w takim samym stosunku przegrali z KS Polkowice.

Niedzielny mecz, który rozpocznie się o godz. 11 będzie więc spotkaniem na przełamanie dla jednego z zespołów. O tym, któremu z nich to się uda będzie można dowiedzieć się oglądając spotkanie na żywo ze stadionu przy ul. Oporowskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama