Ostatni film z cyklu „Filmowe smaki” lata w DH Renoma

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-25 16:01 | Zmodyfikowano: 2015-08-25 16:05
A|A|A

29 sierpnia DH Renoma zaprasza na ostatni wieczorny seans letniego kina na dachu „Filmowe smaki lata” zakończy film pt. „Życie od kuchni” . Będzie nie tylko filmowo, ale też pysznie! Motywem przewodnim tegorocznej edycji kina na dachu jest kuchnia i gotowanie!

„Cieszę się, że kino letnie wpisało się już na stałe w kalendarz wydarzeń Renomy. Pozwala pokazać nasze centrum z innej strony i zaoferować atrakcję, której nie znajdzie się w żadnym innym centrum handlowym! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wieczorne seanse, tegorocznym motywem przewodnim jest kuchnia. Temat uniwersalny i lubiany przez wszystkich, więc myślę, że tak, jak w przypadku smaków, każdy znajdzie w nim coś dla siebie!” – zachęca Barbara Wójcik Dyrektor DH Renoma.

Pokazy filmowe na dachu Renomy odbywają się w każdą sierpniową sobotę o 21.30. Do dyspozycji widzów będą wygodne leżaki.

Ze względów bezpieczeństwa liczba widzów na dachu jest ograniczona i nie powinna przekroczyć 300 osób.

Repertuar seansów w DH Renoma:
29 sierpnia – Życie od kuchni

Z okazji kina letniego, na profilu Renomy na Facebook’u przez cały sierpień do wygrania będą niespodzianki - bony restauracyjne do wykorzystania w centrum.

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama