Radio Wrocław – Słucham

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-27 08:18 | Zmodyfikowano: 2015-08-27 08:26
A|A|A

Bo trzeba słyszeć, żeby usłyszeć i zrozumieć, a nam Radiu zależy, żeby nasi Słuchacze nie tylko dobrze nas słyszeli, ale też uważnie słuchali. Akcja złoży się z dwóch zasadniczych części: bezpłatnego badania słuchu dla Klientów Magnolia Park i Słuchaczy Radia Wrocław w godzinach 10:00-18:00 oraz studia Radia Wrocław i programu na żywo w godzinach 12:00-17:00.

Badanie słuchu zostanie wykonane w specjalistycznym Audiobusie przy użyciu profesjonalnej aparatury i przy udziale wykwalifikowanych protetyków słuchu. Dla pacjentów, którzy zostaną skierowani na dalszą diagnostykę, zostanie przygotowany dodatkowy pakiet na bezpłatne zabiegi oraz konsultacje u specjalistów.

Najważniejsze informacje o badaniu:
- badanie słuchu to ogólne badanie przesiewowe, podczas którego można wykryć pewne nieprawidłowości
- osoby, które mogą wziąć udział w badaniach to dzieci powyżej 8 roku życia oraz osoby dorosłe bez ograniczeń wiekowych
- czas badania jednej osoby to ok. 10-15 minut
- w ciągu 8 godzin zostanie przeprowadzonych 30 badań
Program na żywo z udziałem zaproszonych gości – audiologa, foniatry, inż. dźwięku, muzyków i radiowców dotyczył będzie sposobów ochrony słuchu, diagnozowania, kiedy jest za głośno, sposobów oduczania dzieci nawyków regulowania głośności, zasad korzystania ze słuchawek, poziomu dopuszczalnego poziomu głośności.

Zapraszamy na wyjątkowy konkurs na antenie Radia Wrocław. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 27 sierpnia do 1 września w paśmie od 11:00 do 16:00. Ideą konkursu jest, aby Słuchacze Radia Wrocław za pomocą wiadomości SMS odpowiedzieli na pytanie „Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przeprowadzić badanie słuchu?”

Do wygrania 30 jednoosobowych zaproszeń na profesjonalne badanie słuchu w sobotę 5 września w godzinach 10:00-18:00. Badanie słuchu zostanie przeprowadzone w specjalistycznym Audiobusie, który stanie na parkingu Magnolia Park przed wejściem nr 3.

Sponsorem nagród w konkursie „Radio Wrocław – Słucham”” jest Magnolia Park z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 58, 54-204 Wrocław.

Na Wasze zgłoszenia SMS czekamy pod numerem 72280 (koszt 2,46 z VAT), codziennie od środy 27 sierpnia do wtorku 1 września. W treści wiadomości wpisujemy RW SLUCHAM + imię i nazwisko + wiek + odpowiedź na pytanie „Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przeprowadzić badanie słuchu?”. Każdego dnia do wygrania 5 jednoosobowych zaproszeń.

Nazwiska zwycięzców ogłosimy na antenie Radia Wrocław.

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Radio Wrocław – Zapraszamy!

Partnerem akcji jest Centrum Handlowe Magnolia Park, Widex Polska dystrybutor aparatów słuchowych oraz salony protetyki słuchu Audiofon.

 

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama