Casting dla dzieci

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-27 11:41 | Zmodyfikowano: 2015-08-27 12:27
A|A|A

fot. materiały prasowe

Akcja przedstawienia osnuta będzie wokół rozdania nagród Grammy i wykorzystane zostaną w nim największe światowe i polskie hity muzyczne.

CASTING!

wiek uczestników: 8-13 lat
termin: 13 i 20 września 2015 o godz. 16.00

uczestnicy przygotowują:
piosenkę w języku angielskim
krótki wiersz lub prozę w języku polskim
biorą udział w krótkim sprawdzianie tanecznym

zgłoszenia: sekretariat ODT, tel. 71 348 30 10
liczba miejsc ograniczona!
na zgłoszenia czekamy do 10 września!

Dziecięce Studio Musicalowe to miejsce, w którym dzieci mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia musicalowe nie tylko rozwijają talenty wokalno-taneczne uczestników, ale w atmosferze teatralnej zabawy uczą współpracy, pokonywania tremy, inspirują twórczo i dodają wiary we własne umiejętności. Ich efektem jest wspólne przedsięwzięcie – przygotowywany w trybie rocznej pracy spektakl.

Prowadzący:

Monika Wiśniowska-Basel
Absolwentka Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy (wydział wokalny, klasa Marka Bałaty oraz klasa fortepianu Stefana Gąsieńca). Jako wokalistka już pod koniec lat 90. zdobywała laury na polskich i zagranicznych festiwalach piosenki m.in. będąc 2004 roku półfinalistką popularnego programu „Idol" emitowanego w TV Polsat. Wraz z zespołem Soul City w 2012 roku znalazła się w finale programu X-Factor. Ma wieloletnie doświadczenie estradowe, a dziedziny muzyki szczególnie jej bliskie to jazz, soul, funky, pop, gospel. Interesuje ją również kompozycja i aranżacja utworów oraz pisanie tekstów. Współpracowała także m.in z zespołami Coffee Break (z którym nagrała debiutancką płytę) i Wbr Trio. Nadal czynnie koncertuje.

Marta Brendel
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim. Dyplomowany choreograf i instruktor tańca. Była tancerka Młodzieżowego Teatru Tańca. Obecnie tancerz kontraktowy Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Założycielka zespołu tańca współczesnego "Osobowość Zwielokrotniona". Od 10 lat związana z Operetką Dolnośląską. Współpracuje z wieloma szkołami tańca, gdzie szkoli dzieci, młodzież i dorosłych w zakresie techniki tańca klasycznego, współczesnego, jazzowego. Posiada wieloletnie doświadczenie taneczne i pedagogiczne.

www.swiatowid.net.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama