Szczypiorniści Chrobrego przegrali z Pogonią

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-13 08:18

To było niezwykle emocjonujące spotkanie, w którym ostatecznie zawodnicy Chrobrego przegrali z Pogonią Szczecin 19:20.

Początek meczu był wyrównany, a w 3. minucie goście prowadzili 2:1. Taki rezultat utrzymywał się aż przez 10 minut, bo żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Niemoc przełamał dopiero w 13. minucie Bartosz Jurecki i był remis 2:2.

Skuteczność była głównym problemem tak Chrobrego, jak i Pogoni. Bramek padało bardzo mało. Ostatecznie tuż przed przerwą gola dla zespołu z Głogowa zdobył Adam Babicz i Chrobry wygrywał 7:6.

Początek drugiej połowy należał do Pogoni, która zdobyła 4 gole z rzędu. Chrobry zerwał się do odrabiania strat i w 45. minucie był remis 12:12. Przy stanie 19:19 goście zdołali trafić do siatki, a Chrobry choć miał jeszcze minutę nie potrafił pokonać bramkarza Pogoni o musiał przełknąć gorycz porażki.

Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 19:20 (7:6)

Chrobry: Stachera, Kapela - Miszka 2, Płócienniczak 2, Świtała 3, Sadowski 2, Bąk 1, Babicz 4, Tylutki 1, Kandora, Kubała, Jurecki 4.