Szczypiorniści Zagłębia ulegli MMTSowi Kwidzyn

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-14 06:28 | Zmodyfikowano: 2015-09-14 06:29

Początek meczu z MMTSem Kwidzin był w wykonaniu zawodników Zagłębia nerwowy. Lubinianie mieli problemy z oddawaniem skutecznych rzutów, ale szybko doprowadzili do remisu 3:3. Później lepiej funkcjonowała gra gości, którzy po 20. minutach prowadzili różnicą trzech trafień, a do przerwy wygrywali 13:9.

Początek drugiej połowy także należał do drużyny z Kwidzyna. Przewaga MMTSu wzrosła aż do siedmiu goli. Zagłębie ruszyło w pościg, jedyne co było w stanie osiągnąć to zmniejszenie przewagi gości do dwóch bramek. W 53. minucie po golu Wojciecha Gumińskiego zespół z Lubina przegrywał tylko jedną bramką, ale nie był w stanie doprowadzić do remisu i ostatecznie uległ drużynie z Kwidzyna 22:25.

MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 22:25 (9:13)

Zagłębie: Szamryło, Małecki - Stankiewicz 6, Gumiński 4, Kużdeba, Marciniak 2, Macharaszwili 2, Przysiek, Szymyślik 1, Halilbegović 4, Krieger 1, Gudz, Dzono 2.