Piłkarze Miedzi przegrali w Gdyni z Arką

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-14 06:42

Zespół Miedzi w dwóch meczach z Ryszardem Tarasiewiczem w roli trenera zdobył komplet punktów i chciał powiększyć swój dorobek. Zwłaszcza, że Arka w czterech ostatnich spotkaniach nie potrafiła odnieść zwycięstwa.

Pierwsza połowa nie przyniosła większych emocji. Zespoły nie podejmowały ryzyka w ofensywie, skupiając się raczej na tym, aby nie stracić gola. Wreszcie w 31. minucie po rzucie rożnym piłka odbiła się od Michała Stasiaka, dopadł do niej Rafał Siemaszko i pokonał Dawida Smuga.

Druga połowa należała do gospodarzy. Arka często atakowała, ale nieźle spisywał się bramkarz Miedzi. Nic nie mógł jednak zrobić, gdy po kontrataku w 80. minucie do siatki trafił Paweł Abbott. Miedź nie była już w stanie zdobyć choćby honorowego gola.

 

Arka Gdynia - Miedź Legnica 2:0 (1:0)
Rafał Siemaszko 31, Paweł Abbott 80

Miedź Legnica: Dawid Smug - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Tomasz Midzierski, Błażej Telichowski, Adrian Cierpka, Adrian Łuszkiewicz (65' Yannick Kakoko), Keon Daniel (76' Valerijs Sabala), Wojciech Łobodziński, Marek Gancarczyk, Bartosz Ślusarski (46' Tadas Labukas).

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.