Negro Czacza z Nagrodą Masiniego na WTWK Partynice

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-10-04 20:32 | Zmodyfikowano: 2015-10-04 20:32
A|A|A

www.wtwk-partynice.pl

Kolejny dzień wyścigowy na WTWK Partynice.

Kajlon z m. do m.
Szybko po starcie prowadzenie objął Kajlon pod Markiem Breziną i odjechał rywalom. Na prostej na drugie miejsce wysunął się Zew (K. Maryniak), a o trzecie i czwarte walkę stoczyły Kordyliusz (N. Hendzel) i Eunomia (J. Fornal-Laskosz). Trenerem zwycięzcy jest Michał Borkowski.

Dorodna przed Tasmanią.
Poprowadziła Ecological Dream (P. Kasny), na końcową prostą pierwsza wbiegła już Dorodna pod Pawłem Pałczyńskim, ale walkę o zwycięstwo musiała stoczyć z mocno naciskającą Tasmanią (A. Chopyk). Na trzecie miejsce finiszował My Sunny Boy (J. Kocman). Zwycięską klacz trenuje Michał Borkowski.

Norbilla w walce.
Po starcie na czele przez chwilę była Tea (N. Hendzel), ale szybko ją zmieniła Norbilla pod Markiem Breziną. Na prostej konie ławą ruszyły w pościg za liderką. Najszybciej z grupy finiszowała Amadora (M. Kryszyłowicz), która ostatecznie przegrała o szyję. O trzecie miejsce walczyły Delicja (K. Maryniak), Tea (N. Hendzel) i Foxy Knoxy (A. Kaleta). Trenerem Norbilli jest Michał Borkowski.

Pewne zwycięstwo Springa.
Swoim zwyczajem poprowadził Spring pod Dusanem Adresem i szybko wyrobił sobie sporą przewagę. W połowie dystansu rywale doszli go, ale na finiszu zachował wystarczająco dużo sił, by odeprzeć ich atak. Drugie miejsce zajął Silverator (M. Liska), galopującą w czołówce Bazę (A. Chopyk) z walki o zwycięstwo wyeliminował upadek na ostatnim płocie. Trenerem Springa jest Robert Świątek.

Korab lepszy od Wisconta.
Przez mniej więcej połowę dystansu prowadził Wiento (M. Kryszyłowicz), ale na zakręcie wyprzedziło go kilka koni. Po wyjściu na końcową prostą walkę o zwycięstwo stoczyła trójka podopiecznych trenera Michała Borkowskiego – tuż przed celownikiem Korab pod Joanną Fornal-Laskosz minął Wisconta (N. Hendzel), trzeci finiszował Great Gatsby (M. Brezina).

Negro Czacza z Nagrodą Masiniego.
Prowadził Dasko (D. Andres), konie galopowały w grupie, tylko Verban (P. Kasny) pozostawał w tyle za stawką. Jeszcze przed wyjściem na finiszową prostą do przodu przesunęła się Negro Czacza pod Pawłem Pałczyńskim i uciekła rywalom. W pościg ruszyła Ura Ura (J. Kocman), ale na celowniku zabrakło jej do zwyciężczyni półtorej długości. O trzecie miejsce walczyły Tarant (P. Slozil mł.) i Ursan (M. Liska). Trenerem Negro Czaczy jest Michał Borkowski. Paweł Pałczyński wygrał 10. gonitwę w karierze i przeszedł do kategorii starszych uczniów.

Zryw poza zasięgiem.
Lemont (M. Brezina) długo prowadził, ale na prostej osłabł i nie liczył się w rozgrywce. Tu do głosu doszedł galopujący wcześniej na drugiej pozycji Zryw pod Kamilą Maryniak i pewnie zwyciężył. Na drugie miejsce finiszowała Herbata (M. Kryszyłowicz), trzecia była Ice Loly (S. Florian), czwarta przybiegła Ismina (J. Fornal-Laskosz). Trenerem zwycięzcy jest Robert Świątek.

Zwycięska Faworyta.
Najlepiej wystartowała Faworyta pod Agnieszką Tokarek i dowiozła pierwsze miejsce do celownika. Próbowała z nią walczyć Panetta (N. Hendzel), ale sił wystarczyło jej do zajęcia drugiej pozycji. Trzecia była Cesarina (M. Brezina), czwarty kończył wyścig Paryz (K. Mazur). Trenerem zwycięskiej klaczy jest Wiesław Kryszyłowicz.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama