Zjednoczona Lewica: Kontrowersyjny spot Dawida Mirowskiego

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2015-10-12 14:12 | Zmodyfikowano: 2015-10-12 14:13
A|A|A

Kontrowersyjny spot kandydata do Sejmu z okręgu wrocławskiego Dawida Mirowskiego ze Zjednoczonej Lewicy - polityk m.in. przebiera się za duchownego i wymienia jakie kwoty trafiają z budżetu państwa do Kościoła. Sam Dawid Mirowski mówi nam, że w filmiku nikogo nie obraża:

Zobacz spot wyborczy kandydata Zjednoczonej Lewicy:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~inny
2015-10-14 16:27:52
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: -2
i siedzi se ten mirowksi przed kompem i "minusuje" wszystkie niepochlebne wypowiedzi na temat jego spotu (i jego samego) ... a ze prawie wszystkie takie są to ma chłopina troche roboty :)
~dorka
2015-10-14 08:22:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -2
Czy to prawda, RzE burmistrz strzelina przez ten spot wypisuje się z sld?
~manogame
2015-10-13 10:31:56
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -4
No debilne, po prostu debilne. Żegnając się z chrześcijaństwem przywitaj się z islamem. A tak przy okazji to zadziwia mnie ta lewacka schizofrenia. Plują na kościół, bo ten jest krytyczny wobec gejów ale są pełni "katolickiego" miłosierdzia dla islamistów wdzierających się do europy. Trzeba na prawdę bardzo mocno wypierać ze świadomości to co kochani "uchodźcy" zwyczajowo robią z naszymi kochanymi gejami. Dla ułatwienia podpowiem, że nie ograniczają się do krytyki. Także zaciśnijcie mocno oczy i dalej powtarzajcie sobie, że to KK jest najgorszy.
~student
2015-10-13 09:30:26
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wszyscy co wysoko skakali zawsze upadli z hukiem... zawsze.
~Grzesiooo
2015-10-13 07:48:24
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -5
A niech spróbuje z Koranem tak zrobić. Ciekawe ile pożyje
~Kayser
2015-10-13 07:43:55
z adresu IP: (83.16.xxx.xxx)
Ocena: 20
Świetny spot. Dlaczego kontrowersyjny? Bo poprawność polityczna nie pozwala Polsce na Krk złego słowa powiedzieć? Ja głosuje na LEWICĘ. Zresztą każdy głos oddany NIE na Pis i przystawki typu Kukiz czy Korwin to głos rozsądku. A panu Dawidowi Mirowskiemu gratuluję pomysłu i spotykamy się przy urnach 25-go.
~OPanuDawidzieM
2015-10-13 07:33:47
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wklejcie w google: Kobieta-oskarza-dzialacza-SLD-o-molestowanie-On-odpiera-zarzuty-i-kieruje-sprawe-do-prokuratury
~Jarek
2015-10-12 21:13:19
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -4
Smutne dno. Ciemnogród wciska ciemnotę. Palikociarnia BIS.
~Niko
2015-10-12 20:40:56
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -4
Jaki program ?? Drugi palikot co marnie skonczy.
~TAURUS
2015-10-12 18:45:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Słabiutki ten spocik. Gdzie kilogramy złota na tym podrabianym katabasie. Ni ma!
~Tadek
2015-10-12 18:31:17
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 25
To jest to! Brawo dla pana Mirowskiego. Trzeba w tym katolickim kraju mieć odwagę postawić sie klechom! Panie Dawidzie - ma pan mój głos!
~mam
2015-10-12 18:08:11
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy to Radyjko ma obsesję podawania wieści z SLD? Najpierw jakiś Ciązynowski donaosi do prokyratury, bo nie lubi protestujacych w obenie suwerenności Polski a teraz inny pajacuje a radyjko nadaje. Po co to komu?
~blladee
2015-10-12 17:22:35
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -6
Tonący brzytwy sie chwyta...Mirowski nie ma pomysłu na siebie..żonke ustawił na ciepłym krzesełku w UMWD..sam się nigdy nie napracował...i nie zna realnego życia..dlatego nierób siedzi w polityce..bo ty kaska leci i dupa sie rozrasta.
~obłudne komuchy
2015-10-12 16:43:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Lekką ręką wydaliście z Żukiem i Cyrulem ponad 8 milionów na "analizy socjologiczne" w CMSiKO a ty pierdzielisz o obiadach i wyprawkach dla dzieci?
~Wrocławianin
2015-10-12 15:37:37
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -2
DNO
~Wrocek
2015-10-12 14:57:55
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -6
A dlaczego spot SLD kręcony jest w kościele??? Żenada Mirowski.
~hippo
2015-10-12 14:31:34
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: -2
Teraz to jedzie po kościele...ale z kiedyś to rodzinką siedział co niedziele grzecznie w kościele...Jak widać sodówka uderzyła mu do głowy...i łatwej kasy szuka...za nic nie robienie