Zmiany w Turowie. Tatum i Niedźwiedzki poza drużyną

| Utworzono: 2015-11-13 19:57 | Zmodyfikowano: 2015-11-13 19:57

Dla Amerykanina, który ma ważny kontrakt tylko do końca roku oznacza to w praktyce pożegnanie z klubem.

Niedźwiedzki w najbliższym czasie będzie występować w trzecioligowych rezerwach PGE Turowa.

Tatum średnio w TBL zdobywa 9.3 punktu na mecz. Gra ze skutecznością 36.4 procent. Do tego notuje 3.8 zbiórki, 1.8 straty i 0.7 asysty na mecz. Nieco lepsze statystyki ma w Pucharze Europy FIBA. Zdobywa 12.7 punktu na 40.6 procent skuteczności.

Niedźwiedzki w lidze może się pochwalić średnimi 4.5 punktu na mecz, 4.3 zbiórki. Na parkietach Europy odpowiednio 2.7 punktu i 2.3 zbiórki.

Obaj koszykarze nie polecą na kolejny mecz z udziałem wicemistrzów Polski. W przyszłym tygodniu PGE Turów ma powalczyć o kolejną wygraną w Pucharze Europy FIBA. Dolnośląski zespół zmierzy się na wyjeździe z litewskim Pieno Zvaigzdes.

Zgorzelczanie sezon na europejskim froncie rozpoczęli bardzo dobrze. Wygrali dwa pierwsze spotkania. W ostatniej serii nie sprostali jednak we własnej hali BK Ventspils przegrywając aż 76:92. Po tym spotkaniu sztab szkoleniowy zdecydował się na zmiany.

Duży wpływ na fatalne nastroje wśród kibiców w Zgorzelcu ma jednak postawa zespołu w TBL. Z pięciu pierwszych meczów drużyna wygrała tylko raz. PGE Turów zajmuje trzecie od końca miejsce w ekstraklasie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.