Piłkarski Śląsk Wrocław. Zbierz swoją Ekipę!

| Utworzono: 2016-01-27 10:20
A|A|A

Potrzeba minimum 5 osób, żeby włączyć się do Programu Ekipa i rywalizować z innymi grupami kibiców o miano najwierniejszych fanów Śląska Wrocław! W zabawie najważniejsze są: liczebność, frekwencja w trakcie sezonu i zaangażowanie w dodatkowe akcje Ekip (w trakcie spotkań Śląska i nie tylko!).

Za każdy z tych elementów Twoja Ekipa otrzymuje punkty, a ta grupa, która zbierze ich najwięcej - zdobędzie atrakcyjne nagrody od swojego ukochanego klubu.

Zwycięska Ekipa z osobami towarzyszącymi weźmie udział w wyjątkowej, rodzinnej imprezie na Oporowskiej, na której zapewniamy specjalny poczęstunek i odwiedziny drużyny Śląska Wrocław wraz ze sztabem szkoleniowym. Nie zabraknie również nagród rzeczowych, które otrzymają także pozostałe Ekipy zajmujące miejsca na podium.

Na uczestników czekają też gadżety związane z Programem Ekipa. Niedługo w ofercie pamiątek Śląska Wrocław pojawią się koszulki dedykowane naszej zabawie!

Udział w Programie Ekipa to również wyjątkowe ceny biletów na mecze ligowe Śląska Wrocław. Już na samym starcie, przy minimalnej liczbie zgłoszonych - ekipy otrzymają rabat na wejściówki wynoszący 18%. Im większa jest grupa - tym mniej zapłacicie za bilety. Nie ma limitu Ekip zgłaszanych do akcji.

Szczegóły na stronie internetowej Śląska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama