Koniec II etapu ME. Jakie dziś mecze we Wrocławiu?

| Utworzono: 2016-01-27 14:40
A|A|A

Pierwszym spotkaniem w Hali Stulecia będzie dziś starcie dwóch zespołów, które podczas turnieju spisują się poniżej oczekiwań. Przetrzebiona kontuzjami węgierska kadra postara się wywalczyć pierwsze punkty w drugiej fazie. Naprzeciwko staną Szwedzi, którzy wciąż mają szansę wyprzedzić Rosjan i powalczyć o siódme miejsce w turnieju. Mecz od 16.00.

Po tym spotkaniu przyjdzie czas na rewelacyjnych Niemców, którzy mogą się pochwalić czterema zwycięstwami z rzędu. Dziś muszą wygrać z Duńczykami, by pozostać w walce o medale. Dla młodej kadry trenera Dagura Sigurdssona może okazać się to zadanie ponad ich siły. Zwłaszcza, że w spotkaniu z powodu kontuzji nie wystąpią dwaj liderzy Niemców, Steffen Weinhold i Christian Dissinger. Duńczycy utrudnili sobie zadanie i po remisie ze Szwecją potrzebują co najmniej punktu, by być pewnym awansu do półfinału. Początek spotkania o 18.15.

Zwycięstwa potrzebują także Hiszpanie. Podopiecznym Manolo Cadenasa przytrafiła się jak dotąd tylko jedna wpadka z Danią. W pozostałych meczach Hiszpanie zawsze lądowali na cztery łapy, choć w niektórych bojach mieli sporo szczęścia. Z Węgrami wygrali dopiero po bramkach w ostatniej minucie, a ze Słowenią doprowadzili do remisu na 10 sekund przed końcem. Początek meczu z Rosją o 20.30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama