Wrocławianin Adrian Meronk Golfistą Roku 2015

| Utworzono: 2016-02-01 17:50
A|A|A

Adrian Meronk został wybrany na golfistę 2015 roku w plebiscycie Polish Golf Awards. Uroczyste wręczenie nagród w poszczególnych kategoriach odbyło się podczas „Zakończenia Sezonu Golfowego 2015”.

Najlepszy polski golfista otrzymał nominację poprzez głosowanie internautów. Na krótkiej liście nominowanych znaleźli się także Jerzy Dudek, Jędrzej Gąsienica-Ciułacz, Mateusz Gradecki, Bartosz Myszka i Oskar Zaborowski. Jury zdecydowało, że nagroda powędrowała w ręce Adriana Meronka. Gala wręczenia nagród została zorganizowana w Mamaison Hotel Le Regina.

- Bardzo dziękuję za wyróżnienie oraz docenienie mojej ciężkiej pracy w ubiegłym sezonie. Jest to dla mnie również motywacja do doskonalenia własnych umiejętności, ponieważ konkurencja w kraju jest coraz mocniejsza. Gratuluję wszystkim nominowanym. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami nadal będziemy konsekwentnie popularyzować golfa w Polsce – powiedział Adrian Meronk.

W kategorii golfistka roku 2015 zwyciężyła Martyna Mierzwa, a debiutantem roku 2015 został Jakub Dymecki. Plebiscyt Polish Golf Awards jest organizowany od 2007 roku. Wyróżnienia przyznano w 14 kategoriach.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama