Co na drogach regionu? Najnowszy raport

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-02-16 17:33
A|A|A

archiwum prw.pl

Przywrócony został ruch na trójce w Kłobuczynie, ale cały czas jeszcze korki na drodze 298, którą prowadził objazd. Bardzo tłoczno jest w tej chwili na piątce pomiędzy Wrocławiem i Krynicznem, na ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu i na skrzyżowaniu Klecińskiej, Grabiszyńskiej i Hallera, szczególnie przy zjeździe z estakady w kierunku Grabiszyńskiej. Czekać trzeba także na skrzyżowaniu AOW z ósemką, kolejka do świateł w obie strony.

Autobusy szkolne pod lupą Inspekcji Transportu Drogowego. Od września inspektorzy systematycznie sprawdzają stan techniczny gimbusów dowożących dzieci do szkół w całym kraju. Jak mówi Generalny Inspektor ITD Alvin Gajadhur, wyniki tych kontroli są niepokojące. Wiele pojazdów nie spełnia warunków technicznych, a kierowcy nie mają uprawnień, by wozić pasażerów.

Synoptycy ostrzegają, że w nocy może padać deszcz ze śniegiem i deszcz, temperatura będzie niska i w związku z tym na drogach i chodnikach może byc ślisko. Teraz niewielki śnieg pada tylko w okolicach Kłodzka.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama