Agnieszka Jochymek z Metraco Zagłębia powalczy o EURO 2016 i IO

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-02-22 19:59 | Zmodyfikowano: 2016-02-22 21:13
A|A|A

W tym gronie jest tylko jedna zawodniczka z dolnośląskich klubów. To Agnieszka Jochymek z Metraco Zagłębia Lubin. W składzie zabrakło kontuzjowanej Iwony Niedźwiedź, ale do zespołu wracają Marta Gęga, Karolina Siódmiak oraz Katarzyna Kołodziejska. Na liście pojawiła się także Joanna Drabik, która z powodu razu nie pojechała na grudniowe mistrzostwa świata.

Na liście zabrakło za to zawodniczek, które brały udział w czempionacie globu: Kristiny Repelewskiej, Hanny Sądej i Joanny Gadziny. Wszystkie trzy razem z Joanną Szarawagą i Patrycją Królikowską znalazły się w rezerwowym składzie.

Biało-Czerwone spotkają się trzeciego marca w Koszalinie, gdzie wezmą udział w zgrupowaniu szkoleniowym. To tam 9 marca rozegrają trzeci mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2016 z Węgierkami. Rewanż odbędzie się cztery dni później w Budapeszcie. 16 marca Polki wylecą do Astrachania, gdzie w dniach 18-20 zmierzą się w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk olimpijskich.

Kadra reprezentacji Polski powołana na mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy oraz turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich:

Anna Wysokińska, Weronika Gawlik, Monika Maliczkiewicz , Patrycja Kulwińska, Joanna Drabik, Monika Stachowska, Aleksandra Zych, Monika Kobylińska, Marta Gęga, Karolina Siódmiak, Karolina Kudłacz-Gloc, Kinga Achruk, Klaudia Pielesz, Małgorzata Stasiak , Karolina Zalewska, Katarzyna Pasternak, Katarzyna Janiszewska, Agnieszka Jochymek, Agnieszka Kocela, Aneta Łabuda, Katarzyna Kołodziejska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama