I Ty możesz zostać cyklistą

mat. prasowe | Utworzono: 2016-02-28 13:03 | Zmodyfikowano: 2016-02-28 13:03
A|A|A

fot. Wikipedia

W programie przewidziano spotkania z profesjonalnym zawodnikami, mechanikiem, poznawanie rowerowej historii Wrocławia czy wizytę i trening na torze kolarskim przy ulicy Żmigrodzkiej. Wrocławianie, w tym także nasi biegacze szukają nowych wyzwań, a że kolarstwo jest obecnie bardzo popularne postanowiliśmy wyjść ludziom naprzeciw, stąd pomysł na program „I Ty możesz zostać cyklistą” – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor MCS Wrocław.

Do udziału w cyklu treningów mogą zgłosić się wszystkie chętne osoby - bez względu na poziom zaawansowania. Wystarczy ukończone 18 lat i dowolnego typu sprawny rower (choć przepisy tego nie wymagają - zalecany jest też kask). Uczestnicy będą przygotowywani do startu w wybranych zawodach na terenie Dolnego Śląska - dobranych lub zorganizowanych po konsultacjach z cyklistami. Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu - jeden w sobotę, drugi - do ustalenia z uczestnikami.

Udział w programie będzie płatny - 120 zł za półroczny cykl. Zapisy będą przyjmowane drogą elektroniczną - już niebawem, przez stronę www.mcs.wroc.pl. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 12 marca o godzinie 10:00 na torze kolarskim przy ul. Żmigrodzkiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama