Ślęza Wrocław zagra w Poznaniu z MUKS

| Utworzono: 2016-03-04 08:40 | Zmodyfikowano: 2016-03-04 07:49

To będzie spotkanie drużyn z dwóch różnych światów ekstraklasowej rzeczywistości. Ślęza, obecnie trzecia w tabeli, celuje w medal mistrzostw Polski. Na potwierdzenie tego w ostatnim meczu pokonała na własnym parkiecie Wisłę Can-Pack Kraków. MUKS Poznań z kolei to w tej chwili czerwona latarnia TBLK. Klub ma pewne problemy organizacyjne, a ich efektem było odejście w ostatnim czasie dwóch czołowych zawodniczek. Agnieszka Skobel podpisała kontrakt z MKS-em Polkowice, a Agnieszka Kaczmarczyk ze Ślęzą Wrocław. Wcześniej zespół opuściły także Cierra Robertson-Warren oraz Renee Taylor, a także trener Krzysztof Koziorowicz. W kadrze MUKS-u są dziś same Polki.

W innej sytuacji jest Ślęza. Działacze z Wrocławia w tym tygodniu zakontraktowali wspomnianą Agnieszkę Kaczmarczyk. Wszystkie sprawy formalne są już załatwione i zawodniczka została zgłoszona do rozgrywek. Debiut przypadnie więc na mecz z jej poprzednim klubem.

W pierwszym meczu Ślęzy z MUKS-em wrocławianki wygrały aż 87:51. Najwięcej punktów dla obu zespołów zdobyły wtedy Egle Sulciute (16) oraz Renee Taylor (także 16), której w Poznaniu już jednak nie ma.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.