Jak Śląsk ma dziś zagrać w Poznaniu? (WIDEO)

| Utworzono: 2016-04-01 09:16 | Zmodyfikowano: 2016-04-01 09:16

Ku pokrzepieniu serc sprawdźmy w jaki sposób piłkarze Śląska Wrocław pokonywali bramkarzy „Kolejorza” w ostatnich sezonach:

Sprawdzamy w jakich składach przystąpią oba zespoły do tej konfrontacji. W Śląsku do gry gotowi nie są jedynie Gosztonyi i Bartkowiak. Ten drugi z meczu rezerw wrócił z drobnym urazem. Trener Mariusz Rumak nie chciał zdradzić go zagra w ataku. Bence Mervo trenował ze Śląskiem tylko raz po powrocie ze zgrupowania swojej młodzieżowej reprezentacji.

Jeszcze większy problem ma jednak Jan Urban. We wtorek i w środę na treningach Lecha Poznań nie było jeszcze aż siedmiu zawodników, którzy wyjechali na zgrupowania reprezentacji. To Jasmin Burić, Paulus Arajuuri, Kebba Ceesay, Dawid Kownacki, Kamil Jóźwiak, Robert Gumny i Adam Makuchowski, którzy jeszcze we wtorek grali swoje ostatnie mecze w barwach narodowych.

Najdłuższa podróż powrotna czekałą Kebbę Ceesaya, który wracał z Afryki. Pozostali zawodnicy od czwartkowego poranka byli już do dyspozycji trenera Jana Urbana. Z zespołem Kolejorza od początku tygodnia normalnie trenowali Karol Linetty, Tamas Kadar i Tomasz Kędziora, którzy wcześniej wrócili do klubu ze zgrupowań reprezentacji.

Wieczorne spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski. Zawodowy arbiter z Warszawy w tym sezonie był rozjemcą w dwóch meczach z udziałem Śląska. W 1/8 finału Pucharu Polski Śląsk wygrał na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko Biała 1:0. W drugim spotkaniu z udziałem tego sędziego było już znacznie gorzej. Wrocławianie przegrali przy Kałuży z Cracovią aż 1:4.

Początek spotkania w Poznaniu o 20.30.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.