Sytuacja na dolnośląskich drogach (ZDJĘCIA)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-04-01 15:26 | Zmodyfikowano: 2016-04-01 15:26
Sytuacja na dolnośląskich drogach (ZDJĘCIA) - fot. Jan Tadaszczak
fot. Jan Tadaszczak

Sporo dzieje się dziś na dolnośląskich drogach. Przed południem zablokowana była 8-emka w Bardzie po wypadku ciężarówki, teraz niedaleko tego miejsca, w Dębowienie w bariery uderzyła cysterna. Blokuje ona jeden pas ruchu, odbywa się on teraz wahadłowo. Na szczęście cysterna była pusta, wyciekło tylko paliwo z ze zbiornika samochodu ciężarowego. Na miejscu pracuje straż pożarna.

Przed południem doszło też do groźnego wypadku w pobliżu Magnic przy zjeździe z drogi S8. Jak informuje dolnośląska policja, kierowca czarnego BMW uciekł z miejsca zdarzenia. Auto dachowało, wszystko wyglądało bardzo poważnie. Zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Na szczęście więcej poważnych wypadków nie było.

W Magnicach na 8-emce spory korek utworzył się przed światłami w kierunku Wrocławia. Inne dojazdówki do stolicy regionu na razie przejezdne. Tłoczno też na A4 przed bramkami w Karwianach w obu kierunkach. W samym Wrocławiu korki utworzyły się już na Klecińskiej do Grabiszyńskiej, tradycyjnie Zwycięskiej, Hallera, Podwalu i Placu Grunwaldzkim.

Sporo kierowców próbuje dostać się teraz do Legnicy - Zachodnia i Rzeczypospolitej. W Wałbrzychu tłoczno na Armii Krajowej. W Jeleniej Górze na Jana Pawła II, W Świdnicy bez utrudnień.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.