Podsumowanie dnia na drogach w regionie

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-04-01 18:00 | Zmodyfikowano: 2016-04-01 17:48

Policja i straż pożarna nie miały zgłoszeń o poważniejszych wypadkach, ruch na drogach regionu maleje, więc w końcu trochę dobrych informacji.

Wciąż utrudnienia na 8-emce w Dębowinie. Tam w bariery uderzyła cesterna i zablokowała jeden pas ruchu, odbywa się on teraz wahadłowo. Trwa usuwanie ten cysterny, wkrótce droga będzie chwilowa zablokowana.

Lekko zakorkowane wrocławskie wyjazdówki, Piątka do Trzebnicy oraz 94-ka do Środy Śląska. Tłoczno też na dojeździe piątką do wrocławia na Sułowskiej.

W stolicy regionu już spokojnie. Korki jeszcze na Karkonoskiej, Zwycięskiej, Powstańców Śląskich i Braniborskiej.

Większy ruch też koło galerii handlowych w Bielanach Wrocławskich i na Sobieskiego we Wrocławiu przy Koronie oraz Granicznej przy Factory.

W innych miastach regionu spokojnie.

Dziś i w weekend we Wrocławiu pojawią się nowe problemy na wrocławskich ulicach. Wieczorem zamknięty zostanie na dwa dni prawoskręt na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Swobodnej (w strone dworca glownego). Na Braniborskiej nieprzejzdna będzie jezdnia od pl. Strzegomskiego do pl. Orląt Lwowskich - tam rozpocznie się przebudowa kanalizacji - jeździć będzie można dopiero od poniedziałku od 4 rano.
Przez cały weekend na Krupniczej zajęta będzie część jezdni i chodnika - utrudnienia związane są z remontem kamienicy. A Jutro w godzinach 9.30 - 12.30 odbędzie się comiesięczny przegląd i konserwacja tymczasowego mostu na ul Sułowskiej - w czasie trwania prac przejazd przez most będzie się odbywał wahadłowo.

To już ostatnie dziś wiadomości drogowe. tym razem prawdziwe od początku do końca. Informacji dla kierowców nie zabraknie jeszcze dziś w wiadomościach radia wrocław. Kierowcom życze spokojnego weekendu.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.