Pierwsze zmiany kadrowe w Lubinie. Luis Carlos odchodzi z Zagłębia

| Utworzono: 2016-05-17 07:28 | Zmodyfikowano: 2016-05-17 07:29
A|A|A

Klub nie zdecydował się na zapisy umożliwiające przedłużenie kontraktu z brazylijskim skrzydłowym i z końcem czerwca Luis Carlos odejdzie z Zagłębia Lubin. Wiosną zawodnik rozegrał 3 spotkania w miedziowych barwach.

- Luis Carlos przegrywał walkę o miejsce w składzie z innymi zawodnikami, na jego pozycji panowała spora rywalizacja. Po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym uznaliśmy, że w przyszłym sezonie sytuacja Brazylijczyka się nie zmieni, dlatego nie będziemy kontynuowali współpracy. Dziękujemy Luisowi za grę w Zagłębiu i życzymy powodzenia – tłumaczy dyrektor sportowy Piotr Burlikowski.

W poniedziałek miedziowi zostali docenieni przez dziennikarzy i kolegów z boiska. Trzech przedstawicieli Zagłębia Lubin znalazło się na piłkarskiej Gali Ekstraklasy, tradycyjnie podsumowującej sezon ligowy.

Żadnemu z nich nie udało się jednak wywalczyć głównego trofeum. Krzysztof Piątek nominowany był do tytułu Odkrycia Roku, Filip Starzyński - Pomocnika Roku, a szkoleniowiec Zagłębia Piotr Stokowiec - najlepszego trenera. Opiekun Miedziowych w tej ostatniej kategorii przegrał tylko z trenerem wicemistrza kraju Radoslavem Latalem z Piasta Gliwice.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama