Protasiewicz przeprasza Wróblewskiego

| Utworzono: 2009-01-26 22:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Jacek Protasiewicz na początku poniedziałkowej Debaty Politycznej Radia Wrocław przeprasza Pawła Wróblewskiego oraz słuchaczy za "niektóre słowa", jakie padły tydzień wcześniej z jego ust na antenie Radia Wrocław (do ostrej wymiany zdań między Protasiewiczem a Wróblewskim doszło podczas II części Debaty Politycznej).

Za co przepraszał konkretnie lider PO? Możemy się tylko domyślać. Pisał o tym szeroko w swoim blogu Wróblewski w tekście "Palikotyzacja POlityki". Chodziło m.in. o stwierdzenia "koneksje rodzinne" i "długi szpitala kolejowego", któremu Wróblewski kilka lat temu szefował.

W swoim blogu Wróblewski dogłębnie ugodzony słowami Protasiewicza porównuje go do Palikota. - Protasiewicz wprawdzie nie ma na razie odwagi paradować ze sztucznymi penisami w dłoni, za to bez zmrużenia oka potrafi serwować kompletne bzdury z pełną powagą - pisze na blogu Wróblewski. 

Czy słowa przeprosin jakie padły dziś z ust Protasiewicza dotarły do byłego marszałka? Tego nie wiemy, bo Wróblewski jest dziś od rana "nieosiągalny".

_________________________________________

 

Tydzień później Wróblewski pisze na swoim blogu: "Szczerze się z tych przeprosin ucieszyłem, bo gdy polityk obrzuca publicznie inwektywami drugiego polityka i oskarża go o rzeczy których tamten nie uczynił, to postępuje jak głupiec kalający własne gniazdo. Jacek Protasiewicz swój błąd zrozumiał i naprawił, dzieki czemu udowodnił, że akurat na nim raczej Parlament Europejski nie zaoszczędzi:)"

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama