Sześć bramek w ostatnim sparingu Śląska Wrocław przed startem Ekstraklasy

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-07-08 20:00 | Zmodyfikowano: 2016-07-08 20:00

Strzelanie w 23 minucie rozpoczął Paweł Brożek – precyzyjnym strzałem z narożnika pola karnego. Minęły ledwie dwie minuty a już był remis. Alvarinho zacentrował z rzutu rożnego, a Lasza Dvali tylko dołożył głowę.

Kolejny gol to 40 minuta i trafienie Śląska na 2:1. Znów wrzutka – ale tym razem od Petera Grajciara i akcję kończył Piotr Celeban.

Tuż po przerwie było jeszcze lepiej bo w 51 minucie z rzutu karnego wynik podwyższył Kamil Biliński.

Tego wyniku nie udało dowieźć się do końca. W 62 minucie piłkę do własnej siatki skierował Filipe Goncalves. W międzyczasie mógł być nawet remis, ale w 55 minucie Rafał Boguski przestrzelił rzut karny.

Koniec końców i tak Wiśle udało się wyrównać w 80 minucie za sprawą Pawła Brożka.

Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz (65 Mateusz Zając) - Alan Uryga, Maciej Sadlok, Tomasz Cywka - Boban Jović (65 Jakub Bartosz), Petar Brlek, Rafał Boguski (65 Krzysztof Drzazga), Patryk Małecki, Adam Mójta (65 Rafał Pietrzak) - Paweł Brożek, Zdeněk Ondrášek (28 Mateusz Zachara).

Śląsk Wrocław: 33. Mariusz Pawełek (46 Ľuboš Kamenár) - Paweł Zieliński (65 Łukasz Wiech), Adam Kokoszka (46 Ostoja Stjepanović), Piotr Celeban (65 Kamil Dankowski), Lasza Dwali (46 Mariusz Pawelec) - Alvarinho (46 András Gosztonyi), 4. Augusto, 11. Filipe Gonçalves (65 Jacek Kiełb), Łukasz Madej (65 Mariusz Idzik), Peter Grajciar (46 Ryota Morioka) - Mariusz Idzik (46 Kamil Biliński).