Biliński i Kiełb strzelają w sparingu

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-07-17 10:02

Mecz rozegrany został w nietypowym wymiarze: 2x40 min oraz 1x30 min. W dwóch pierwszych częściach na boisku przebywali głównie zawodnicy z I zespołu, którzy nie wystąpili w piątkowym spotkaniu z Lechem Poznań. Ostatnie pół godziny należało do młodzieży.

Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Kamil Biliński, ale niedługo potem do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Kalinowski. Na 2:1 dla Śląska trafił Kiełb, a po przerwie drugi raz na listę strzelców wpisał się Biliński, który wykorzystał podanie Dankowskiego.

W trzeciej części na murawie oglądaliśmy już tylko podopiecznych Arkadiusza Batora, dla których był to kolejny przedsezonowy sprawdzian. W poprzednim sparingu zremisowali ze Stalą Brzeg 3:3.

Śląsk Wrocław - Foto-Higiena Błyskawica Gać (3:1)

Bramki: Biliński 9, 63, Kiełb 40 - Kalinowski 19 (k)

Śląsk (2x40 min): Kamenar – Dankowski, Łuczkiewicz, Wiech, Pawelec, Kiełb, Kohut, Danielik, Gosztonyi, Łyszczarz, Biliński oraz Wrótny, Kubacki.

Śląsk (30 min): M. Sobczak – Repski, Cieśla, Kucharczyk, A. Sobczak, Kuriata, Stempin, Łuczak, Kotfas, Matusik, Przybylski.