Na A4 ruch płynny, uważajcie jutro na utrudnienia we Wrocławiu

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-08-01 18:19

Na szczęście sytuacja na A4 na koniec dnia zaczyna się poprawiać. Do Katowic niewielki korek koło Kątów Wrocławskich, no ale spora kolejka przed bramkami w Karwianach. Ma jakieś 3 kilometry. Później jedziemy bez problemów już do Katowic. Mówię JUŻ bo niedawno zakończyły się utrudnienia koło Góry Świętej Anny, - tam przypomnę droga była zablokowana po tym jak ciężarówka uderzyła w bariery.

Jeszcze lekko koruje się A4-ka koło Legnickiego Pola. Tam doszło do awarii samochodu ciężarowego. Zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Wrocławia. Na razie nie tworzą się korki, ale warto zwolnić w tym miejscu.

Jeszcze utrudnienia na wyjeździe z Wrocławia - Korek na Pełczyńskiej na 342-ce do Obornik Śląskich i na sąsiedniej piątce do Poznania - tam wolniej jedziemy od Psar do Kryniczna.

W stolicy regionu korki jeszcze na Mokronoskiej, Zwycięskiej, Armii Krajowej, Strzegomskiej i Dyrekcyjnej.

W innych miastach regionu już ich nie ma.

Jutro wrocławscy kierowcy powinni spodziewać się utrudnień od samego rana. O 6 w drogę wyruszy 35. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Miedzy 6.30, a 8.00. utrudnienia na trasie przemarszu pątników, czyli na Katedralnej, św. Marcina, Bema, Prusa, Kilińskiego, Niemcewicza, Ołbińskiej, Trzebnickiej, moście Trzebnickim, Żmigrodzkiej, Kamieńskiegio do Krzyżanowic i dalej w kierunku Trzebnicy. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.