W nocy chłodno, jutro do 23 stopni

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-08-01 21:54

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. W dzień zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, później od zachodu
regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia miejscami słabych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Nad ranem lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. W dzień zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, później od zachodu regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia miejscami słabych opadów deszczu.

Temperatura maksymalna od 19°C do 22°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) po południu miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura od 6°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, po południu przejściowo silny, w nocy północno-zachodni, w dzień zachodni i południowo-zachodni.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.