Policjanci z Legnicy odnaleźli zaginionego 8-latka

KMP w Legnicy | Utworzono: 2016-09-02 20:27
A|A|A

Wczoraj popołudniu dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odebrał zgłoszenie od zrozpaczonej matki, która poinformowała o zaginięciu jej 8-letniego synka. Na miejsce natychmiast pojechali nasi policjanci, którzy w rozmowie z kobietą ustalili, że pozostawiła dziecko tylko na chwilę przed kościołem, do którego sama weszła załatwić sprawę kancelaryjną. Kiedy wróciła chłopca już nie było.

Wystraszona 32-latka z Legnicy szukała dziecka prawie godzinę czasu na własną rękę. Zrezygnowana poprosiła o pomoc policjantów. Legniccy funkcjonariusze natychmiast informację o zaginięciu 8-latka przekazali do wszystkich policjantów pełniących służbę na terenie miasta.

Funkcjonariusze w czasie poszukiwań rozmawiali z przechodniami pytując o chłopca. Każda informacja w tej sprawie była bardzo cenna. Zagubione i przestraszone dziecko odnalazł dzielnicowy, który 8-latka rozpoznał i natychmiast się nim zaopiekował do czasu przyjazdu matki. Odnalezione ponad kilometr od miejsca zaginięcia dziecko było przestraszone i jednoznacznie twierdziło, że się zgubiło.

Chłopiec był szczęśliwy, gdy znowu zobaczył swoją mamę.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama