Traffic - wiadomości drogowe Radia Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-09-30 18:00 | Zmodyfikowano: 2017-06-27 11:21
A|A|A

Wypadek na moście Pęgowskim między Świniarami i Szewcami - przy wyjeździe z Wrocławia do Obornik - ranne są trzy osoby - droga jest przyblokowana - korek na Pełczyńskiej zaczyna się na wysokości AOW - ale kończy się usuwanie skutków tego zdarzenia - zator niedługo będzie się rozładowywał.

Kłopoty tez na równoległej drodze na północ - nie ma tam wypadku ale trwa budowa S5-ki i stara piątka zakorkowana między węzłem Wrocław Północ i Krynicznem - co prawda okresami, ale w dwie strony.
W centrum Wrocławia wciąż zakorkowane Pułaskiego, plac Społeczny, Braniborska i Legnicka przed placem Jana Pawła. Karkonoska stoi już tylko przy wyjeździe z miasta - niemal od pętli na Krzykach, Mokronoska zakorkowana do centrum podobne Średzka.

Korek w Siechnicach przy rondzie ze zjazdem na WOW ma trzy kilometry.

Na A4 nie ma już korka przy węźle Kostomłoty - ale auta w nim stojące dojechały do Wrocławia i bardzo tłoczno między węzłami Pietrzykowice i Wrocław Południe. Wydłużył się korek związany z remontem węzła Brzezimierz - ma 17 kilometrów - zaczyna się przed węzłem Wrocław Wschód - w drugą stronę czyli do Wrocławia przy Brzezimierzu 2-3 kilometrowy zator.

No i jeszcze węzęł Legnica Południe czyli budowana krzyżówka z S3-ką - korek w stronę Wrocławia ma 9 kilometrów - zaczyna się przed węzłem Lubiatów.

Jeszcze raz powtórzę - jeśli jedziecie od zachodniej granicy w głąb kraju między Bolesławcem i Brzegiem unikajcie A4-ki.

Chciałby wam życzyć na koniec mojego dyżuru - tradycyjnie szerokości - to jednak jeszcze długo się nie spełni - o sytuacji na drogach w Radiu Wrocław będziemy teraz informować już nie w serwisie dla kierowców, a w wiadomościach o pełnych godzinach.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama