Świdnica: napad na oddział Getin Banku

| Utworzono: 2008-11-21 14:06 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Tomasz Pietrzyk

Ani klientom, ani pracownicy nic się nie stało. Złodziej zabrał pieniądze i uciekł rowerem. Policja przesłuchuje świadków zdarzenia.

Wojciech Sury, rzecznik Getin Banku, nie ujawnia, jaka kwota została skradziona. Zapewnia jednak, że klienci nie poniosą żadnych strat z powodu kradzieży.

Nieoficjalnie wiemy, że złodziej ukradł prawdopodobnie 60 tys. zł.

Napad został zarejestrowany przez monitoring wewnątrz oddziału. Bank mieści się w Rynku.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ooooooo
2008-11-22 17:36:59
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
A moze nasz super detektyw Agnieszka Szymkiewicz rozwize te sprawe. Slonce Swidnicy i Zarowa na pewno juz wie kto napadl i zaraz go zlapie.
~boczek
2008-11-22 15:25:10
z adresu IP: (192.132.xxx.xxx)
Ocena: 0
kolejny pewnie bedzie w walbrzychu, byl wroclaw, byla swidnica, zlodziej swoim rowerem pewnie dojezdza juz do walbrzycha, bedzie musial poczekac bo dopiero w poniedzialek otwieraja hahaha
~boczek
2008-11-22 15:23:10
z adresu IP: (192.132.xxx.xxx)
Ocena: 0
ciekawe czemu akurat getin bank? moze dlatego ze prawdopodobnie jest najlepszy? prawda fofnfel?
~bankowiec
2008-11-22 00:37:34
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie ma co sie dziwić przecież ostatnio kredyt dostać to cud ludzie na głowie stają trzeba samemu wziąść . A jak go zlapią to i tak odda w ratach to można powiedziec że wziął kredyt na swoich warunkach
~Pasta
2008-11-21 15:41:33
z adresu IP: (195.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gdzie następny? - zależy jak szybko podałuje :-)))))
~Madzik
2008-11-21 15:38:55
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja się lep[iej zapytam co się dzieiej w tej Świdnicy?? Morderstwo, napad na bank?? co następne?? niedługo będzie strach siedziec w własnej pracy bo nie wiadomo czy jakiś psychopata nie wpadnie i nie zacznie strzelać bo tak mu się wkurat spodoba... paranoja
~Emo
2008-11-21 15:18:09
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wczoraj Wrock, dziś Świdnica...jadą po kolei. Ciekawe gdzie następny ? Co to się dzieje na tym świecie.
~chudy
2008-11-21 15:15:03
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
rozkręcili się chłopcy