Dziś gala rozdania Dolnośląskich Kluczy Sukcesu

Dorota Kuźnik, z materiałów prasowych | Utworzono: 2016-10-06 15:08 | Zmodyfikowano: 2016-10-06 11:56
A|A|A

Zadaniem stowarzyszenia jest wyróżnianie firm, które działają na rzecz społeczności lokalnych i wspólnie te społeczności tworzą. Najbardziej cenne są firmy wspierające w swoim środowisku takie instytucje jak szkoły, domy dziecka, kluby sportowe. W ten sposób pomagają swoim sąsiadom w obszarach, w których to wsparcie najbardziej jest potrzebne.

Wyróżnienie „Dolnośląski Klucz Sukcesu” przyznawane jest corocznie od 1997 r. W latach 1997-2015 odbyło się już 19 edycji konkursu, każda zakończona uroczystym finałem w jednym ze znanych dolnośląskich miast. Nagrodami dla laureatów konkursu są statuetki „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu”, kute przez artystę kowala Ryszarda Mazura – honorowego klucznika miasta Wrocławia.

Dolnośląski Klucz Sukcesu – najwyższe, regionalne wyróżnienie, przyznawane corocznie przez Kapitułę Wyróżnienia, cieszące się dużym zainteresowaniem i uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych Dolnego Śląska. Jeden z ważniejszych elementów promujących oraz integrujących Dolny Śląsk. Dla nagrodzonych staje się coraz bardziej cenionym godłem promocyjnym, a laureaci szczycą się zdobyciem „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu”.

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska prowadzi aktualnie następujące przedsięwzięcia:

• Dolnośląski Klucz Sukcesu (od roku 1997). W roku 2016 odbędzie się jubileuszowa XX edycja DKS.
• Cykl wydawniczy „Dolny Śląsk wczoraj i dziś” (od roku 2005).
• Dolnośląski Klub Promocji Plastyki (od 2009) – od lat współpracujemy ze środowiskami twórczymi Dolnego Śląska.
• Klub „Dolnoślązak” (od 2010) - to nowy obszar działalności promocyjnej stowarzyszenia na niwie sportowej. Sekcja Łucznictwa Bloczkowego skupia m.in. mistrzów Polski.

Jest to możliwe dzięki wsparciu wielu osób, firm i instytucji. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych inicjatyw.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama