Piłkarze ręczni Zagłębia przegrali z Pogonią Szczecin

Robert Skrzyński | Utworzono: 2016-10-20 07:45

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin wciąż spisują się poniżej oczekiwań. W zaległym meczu ekstraklasy przegrali z Pogonią Szczecin 26:27.

Choć do składu wrócili kontuzjowani Michał Szymyślik i Michał Bartczak, to zespół Pawła Nocha zwłaszcza w pierwszej połowie spisywał się zdecydowanie poniżej oczekiwań.Po 30 minutach Zagłębie przegrywało 9:14.

W drugiej połowie Lubinianie ruszyli do odrabiania strat. Świetnie w ataku spisywał się Jan Czuwara, który zdobył aż 9 goli. Zagłębie miało szansę na doprowadzenie do remisu, ale znakomitymi interwencjami popisywał się bramkarz Pogoni Edin Tatar.Ostatecznie zespół z Lubina przegrał to spotkanie 26:27.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 26:27 (9:14)

Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Stankiewicz 2, Przysiek 4, Kużdeba 1, Szymyślik 4, Czuwara 9, Wolski, Gudz 1, Bartczak 1, Pietruszko, Dżono, Moryto 4.

Pogoń: Tatar, Matkowski – Grzegorek 2, Bruna 2, Garbacewicz , Karnacewicz, Wąsowski, Krupa 9, Jedziniak 2, Krysiak 2, Kniazeu 4, Konitz 1, Zydroń 5, Fedeńczak.