Wszystkie drogi przejezdne. Od poranka sporo korków

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-07 07:33
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek/Radio Wrocław

Ciężko dojechać do Wrocławia. Problemy z każdej strony. Z północy zakorkowana piątka z Poznania od Ligoty do Psar. Także sąsiednia droga 342 w korkach, postoicie na Pełczyńskiej. Od wschodu dojazd utrudniony drogą 455 z Jelcza - tutaj sznur aut na Strachocińskiej i Swojczyckiej. Także kłopoty na dojeździe drogą 98 z Oleśnicy, postoicie na Sobieskiego.

Z południa trudności na dojeździe z Jagodna do centrum. To 395-ka, korkuje się Buforowa. Na 94-ce z Siechnic postoicie dłużej na Opolskiej do Krakowskiej. A ta sama droga tyle, że ze Środy Śląskiej - to dojazd do miasta z zachodu - przytkana na Średzkiej w Leśnicy i Kosmonautów.

W samej stolicy regionu ogromny korek już na Klecińskiej do Grabiszyńskiej, nieco mniejszy na Karkonoskiej, Zwycięskiej i Oławskiej.

Do 14 listopada PKP prowadzić będzie prace konserwacyjne na przejeździe kolejowym w ul. Czajkowskiego we Wrocławiu. Wstrzymano ruch przelotowy na tej ulicy.

Objazd został wyznaczony ulicami: Długosza, Boya- Żeleńskiego i Przybyszewskiego. Druga relacja to objazd: Sołtysowicką i Poprzeczną.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama